Kim jesteśmy?

HAZEL DESIGN, to nasza druga - po Hazel Wood - marka związana z branżą wnętrzarską. Od początku mojej pracy w Hazel Wood, otrzymywałam od moich Klientów wiele próśb o stworzenia miejsca, w którym do zamówionego u nas stołu, mogliby dobrać niebanalną lampę, czy korespondujące z nim krzesła.
I tak, 8 marca 2014 roku powstał showroom HAZEL DESIGN oraz sklep online o tej samej nazwie.


Co nas wyróżnia?

W naszym showroomie prezentujemy nie tylko meble autorskie ( stoły, konsole, sofy, krzesła tapicerowane ) ale i wyselekcjonowane meble czy dodatki polskich i europejskich marek, które sprowadzamy bezpośrednio od producentów z Danii, Holandii i Belgii. W HAZEL DESIGN staramy się zaspokoić potrzeby nie tylko miłośników nowoczesnych
i minimalistycznych wnętrz. Naszymi Klientami są także fani ponadczasowej klasyki, którzy cenią nas za bogatą ofertę mebli chromowanych i drewnianych.Dlaczego warto nas odwiedzić?

Niemalże co tydzień zaskakujemy naszych Klientów czymś nowym, dając im pewność, że wizyta w naszym showroomie będzie nie tylko efektywna ale i inspirująca. Bardzo często zmieniamy produkty ekspozycyjne, pokazując przy tym różne możliwości aranżacyjne, które udowadniają, że nie tylko podążamy za obecnymi trendami a często je sami kreujemy. Jesteśmy miejscem, w którym – jak u najlepszego krawca – można zamówić perfekcyjnie skrojone meble – dopasowane do swoich potrzeb i możliwości.

Zapraszam serdecznie,
Olga Kubacka

Właściciel oraz twórca marek
Hazel Wood & Hazel Design


                            Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej.