Oświetlenie Jest 105 produktów.

Oświetlenie jest niezwykle ważnym elementem wystroju wnętrza. Odpowiednio dobrane oświetlenie może stworzyć niepowtarzalny klimat a także dopełnić całości. Dobór właściwej lampy jest często nie lada wyzwaniem, dlatego warto poświęcić chwilę i zastanowić się, która lampa ma być tą przysłowiową wisienką na torcie. W naszej ofercie można znaleźć lampy do wnętrz w różnym stylu oraz o różnym przeznaczeniu: lampy wiszące, stołowe, kinkiety, plafony, lampy stołowe.

Podkategorie

 • Wiszące

  Lampy wiszące pełnią niezwykle istotną rolę w naszym wnętrzu. Oprócz funkcji praktycznej, powinny być one również ozdobą i nadawać charakter całemu pomieszczeniu.

  W przypadku lamp wiszących, np.: nad stołem możemy wybrać opcję dwóch lub trzech mniejszych lamp, zawieszonych na przykład na różnej wysokości lub zdecydować się na jedną większą lampę, która za każdym razem będzie przyciągać uwagę naszych gości i nas samych.

  Lampy wiszące, które mamy w ofercie, dostępne są w wielu rozmiarach oraz kolorach i zadowolą miłośników zarówno stylu nowoczesnego, skandynawskiego, jak i klasycznego.

 • Podłogowe

  Lampy podłogowe są najczęściej spotykane w salonie lub sypialni. Ich główną zaletą jest mobilność, a co za tym idzie możliwość skierowania światła w dowolnie wybranym kierunku. Dzięki lampom podłogowym możemy stworzyć niepowtarzalny nastrój, którego nie zapewni nam oświetlenie sufitowe. Należy jednak pamiętać, że lampa podłogowa nie powinna być jedynym źródłem światła a je dopełniać i tworzyć nastrój.

  W Hazel Design można znaleźć lampy podłogowe na wysięgniku, na trójnogu, z abażurami a także o nietypowej formie i kształcie.

 • Stołowe

  Lampy stołowe są niezwykle ważnym elementem wystroju wnętrza. To dzięki nim możemy w łatwy i szybki sposób zaaranżować dane pomieszczenie. W Hazel Design w kategorii lampy stołowe, znajdziesz zarówno lampy nocne do sypialni, lampy na biurko do gabinetu, jak i lampy stanowiące idealną dekorację na komodę lub konsolę. Lampy stołowe w naszej ofercie są niezwykle różnorodne, w zależności od stylu jakiemu są dedykowane, wykonane są z takich materiałów, jak szkło, metal, drewno, porcelana.

 • Sufitowe

  Lampy sufitowe, czyli plafony wybierane są najczęściej jako oświetlenie główne do kuchni, salonu, łazienki czy na korytarz. Ich niebywałą zaletą jest to, że świetnie prezentują się w niskich pomieszczeniach. Oświetlenie tego typu montuje się bezpośrednio do sufitu lub w formie opraw wpuszczanych w suficie powieszanym. Ponieważ oświetlenie sufitowe często pełni funkcję oświetlenia głównego, niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego modelu.

 • Biurkowe
 • Kinkiety

  Lampy o konstrukcji, które umożliwiają zawieszenie ich na ścianie. Pełnią funkcję oświetlenia uzupełniającego i pomagają stworzyć wyjątkowy klimat. W ofercie Hazel Design, znajdują się kinkiety, które doskonale dopełnią każde wnętrze. Kinkiety o minimalistycznej formie spełnią oczekiwania miłośników szlachetnej prostoty. Klasyczne kinkiety z abażurami będą idealnym dodatkiem zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych – stanowiąc jego doskonałe przełamanie.

 • Inne
Wyniki 1 - 12 z 105 przedmiotów
Wyniki 1 - 12 z 105 przedmiotów
                            Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej.